Konya Kurye

Konya Kurye Hizmetleri Sizlere Ülkemizin Bir Çok Önemli Noktasında Güvenilir Kurye ve Dağıtım Hizmetleri Sunmaktadır.

kurye

Kurye Hizmeti

kuryeKurye bir gönderiyi sizden alıp başka bir adrese teslim eden kişilere verilen addır. Günümüzde özellikle yoğun trafiğin olduğu yerlerde kurye hizmeti çok fazla tercih edilmektedir. Yoğun trafik dendiğinde de aklımıza ilk olarak İstanbul gelmektedir. Bu sektör, hem insanlara farklı bir konuda istihdam alanı yaratmakta, hem de artan trafik probleminde çok hızlı işlemler yapabilen kuryelerle birlikte hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadırlar. adeta İstanbul’un derdine derman olmuştur diyebiliriz. Örneğin firmamız bunlardan sadece bir tanesidir. Siz değerli müşterilerimize uygun hizmeti verebilmek için canla başla yıllardır çalışmaktayız.

En İyi Seçeneğiniz Biziz

Bu işi yapmak hem zordur hem de tehlikelidir biliyoruz. Bu yüzden tecrübeli kurye elemanlarımız her zaman yanınızdadır. Kuryelerin deneyimi çok önemlidir. Öncelikle adresleri çok iyi bilmek zorundadır. Onun dışında sürücülerin çoğunun da dikkatsiz ya da aceleci olduğunu varsayarsak İstanbul’da güvenilir ve kaliteli kurye hizmeti bulmak çok zordur diyebiliriz. Kurye hizmetinde bu yüzden tercih edebileceğiniz bir diğer alternatif olacaktır. Hızlı ve güvenilir ekibiyle beraber gözünüz arkada kalmadan evraklarınızı teslim edebilirsiniz.

Güvenli Teslimat Garantisi

Kurye firmamız bu iş için en güveneceğiniz seçenekler arasındadır. Çünkü moto kurye olan arkadaşlarımız işini kendiişleri gibi titizlikle ve önemseyerek yaparlar. Hem de daha sonra bir işi başarma keyfini sizinle paylaşırlar. Bir işte, çalışanların işinden zevk almaları çok önemlidir. Böyle olduğunda müşterinin memnuniyeti de artmaktadır. Kurye hizmeti elemanları da merkeze sürekli bağlı olarak işlemlerini yapmaktadırlar. Kayıtları alarak belli adreslere en hızlı şekilde yönelirler. İşlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir biçimde en kısa zamanda hallederler. Bu işte emniyet birinci kuraldır. Kurye elemanlarımız trafik kurallarına dikkat etmektedirler. Hem de kasklarını takarak trafik akışını bozacak bir hareket yapmamaktadırlar. Kurye arkadaşlarımız adrese gittiğinde ise teslimat işini de ciddi bir şekilde halletmeden geri dönmez. İsim soy isim ve imza alarak evrakı teslim ettikten sonra görevini bitirir. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kurye bir yerden bir yere iletilmesi gereken gönderilerinizin taşıma işini üstlenen çalışma sistemidir. Bir dosyanın ya da niteliği farklı herhangi bir nesnenin (kargo, posta, mektup vb) bir yerden bir yere ücret karşılığı aktarılması anlamını taşır. Günümüzde oldukça yaygınlaşan bu sistem kurye firmalarına yeni bir soluk getirmiştir. Artan trafik ve nüfus yoğunluğu kurye hizmeti veren işletmelerin çeşitli alternatifler üreterek yollarına devam etmelerini sağlamıştır. Bu bağlamda çeşitli araçlarla sağlanan yaygın servis ağının bulunması gereken kurye hizmetlerinde işletmeler yeni çözüm arayışları içerisine girerek alanını genişletmeye başlamıştır. Moto kurye, acil kurye, motorlu kurye, express kurye ve buna benzer birçok hizmeti kurye şirketleri bir arada yürütmeye başlamıştır.

Kurye hizmetinde bulunan işletmelerin G3 yetki belgesine sahip olması gerekmektedir. Tüm gönderilerde aracı niteliği taşıyan bu işletmeler kurye konusu olan nesne üzerinde sorumluk sahibidir. Sunulan hizmet en güvenilir şekilde ve makul bir hizmet bedeli karşılığında yerine getirilmesi gerekir.

Nüfusun artmasıyla birlikte gelişen teknolojilerinde iş dünyasına yansıması kurye hizmetlerinde pazarın genişlediğini ve rekabetin arttığını gözler önüne serer. Ayrıca artan rekabet ortamı, taşımacılık sistemini benimseyen müşteriler sayesinde gelen taleplerde artış yaşanması kurye hizmeti veren kuruluşların alanını genişletmesine ve hızla büyümesine sebep olmuştur. Bununla birlikte günümüz koşullarına teknolojiyle uyum sağlanarak otomasyon sisteminin kullanılması hizmette kalitenin daha da arttığını ve müşteri memnuniyetinin göz önünde bulundurulduğunu gösterir.

Bütün bunların yanı sıra kurye hizmetinde mesleğini icra eden kişiler/kuruluşlar sektördeki gelişmeleri takip ederek en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla buluşturarak müşterilerine sunmaktadır. Kalite doğrultusunda hareket eden kurye şirketleri öncelikli tercih sebepleri arasında yerini alacaktır. Gelebilecek her türlü geri bildirimlere açık olması gereken kurye şirketleri olumlu/olumsuz tüm geri bildirimleri değerlendirerek hizmette kalitelerini en yüksek seviyede tutmaları gerekir.

Acil Kurye

hızlıkuryeAcil kurye servisi, evrağınızın kısa sürede kurye tarafından sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılması için kuryenin sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yaptığı gönderi şeklidir. Kurye, sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir işe bakmaz. Bu sayede gönderiniz kurye tarafından İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde alınır ve yerine ulaştırılır. Kurye gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Özel Kurye Hizmeti

özelkuryeKurye hizmeti size özel kurye çözümleri sunuyoruz. Özel kurye Hizmeti özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Özel Kurye Hizmeti Çiçekçiler, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel sürprizler yapmak isteyen herkes için özel geçerlidir. Özel kurye hizmeti gerek şehir içi gerekse şehir dışına kurye hizmeti verilmektedir. Özel kurye hizmeti Bunun yanında özel günlerinizde bir yere geç kaldıysanız, moto kurye ile sizi gideceğiniz yere yetiştiriyoruz. Özel kurye hizmeti İhtiyacınız olan bütün özel işlerinizde bizi tercih ediniz.

Express Kurye

expresskuryeMotorlu kurye evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Motorlu kurye Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Motorlu kurye Bu sayede gönderiniz Şehir içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır.

Kurye Kiralama

kiralıkkuryeMotorlu Kurye gönderileriniz çok fazla ve maliyeti sizi düşündürüyor mu? Kurye kiralayrak maliyetlerinizin çok altına çalışabilirsiniz. Motorlu Kurye Kiralık kurye ile sadece size hizmet eden bir kuryeniz olur. Motorlu Kurye Aylık, 6 aylık, yıllık kurye kiralama hizmetlerimiz mevcuttur. Motorlu Kurye kiralamak kapınızın önünde bekleyen ve sizin için çalışan bir kadrolu personel gibidir. Motorlu Kurye İstediğiniz adrese gönderebilir, istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

Gece Kurye

gecekuryeMotorlu Gece kurye hizmetimiz akşam 18:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Motorlu kurye Saat 18:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 5 katıdır. Motorlu kurye 21:30 dan sonra verilecek siparişin bilgilerine göre fiyat operasyon tarafından belirlenir. Motorlu Gece Kurye Hizmeti

Nöbetçi Kurye


kuryeMotorlu Kurye olarak sizlere yeni bir kurye hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız. Bizlere gelen yoğun talepler çerçevesinde sizlere İstanbul içi 7 gün 24  saat kurye hizmeti sunmaya başlamış bulunmaktayız. Artık nöbetçi  eczane yada eczanelerde bulamadığınız ilaçları aramanıza son veriyoruz. Acil  ilaç kurye hizmet şeklimiz şu şekildedir : Gecenin bir yarısı rahatsızlandınız mı ? İlacınız evde yok mu ? Acil İlaç İhtiyacınız mı var ? Nöbetçi Eczanemi Bulamıyorsunuz ? Eczanelerde İlaçlarınızı mı Bulamadınız ?
Motorlu Kurye olarak her semtte gece gündüz bir nöbetçi kurye bulundurmaktayız gece ihtiyacınız olan ilacı gidip eczaneden fişi ile beraber  alıp getirip sizin bulunduğunuz adrese getirip sizlere teslim ediyoruz.Ayrıca nöbetçi  eczane bulamadıysanız yada ilacınız gittiğiniz eczanede yok ise biz acil ilaç  kuryelerimiz ile başka semtten ilaçlarınız faturası ile alıp getirip sizlere  teslim ediyoruz. Reçeteli ilaçlarınız için ise ilaç kuryemiz sizin adresinize  gelip sizden reçetenizi alıp nöbetçi eczaneye gidip sizin ilaçlarınızı alıp  getirip size teslimatını gerçekleştirir.

Arabalı Kurye

arabalıkuryeArabalı kurye servisi ile motorlu kuryelerimizin taşıyamadığı hacimli, ağır, kırılabilir, kıymetli ve taşınmasının riskli olabileceğini düşündüğünüz gönderileriniz için şirketimizin araçlarından faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye liste fiyatının 5 katı ile ücretlendirilir. Motorlu Kurye motorsikletli kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki paket ve koliler için arabalı kurye hizmeti vermektedir. İstenildiği taktirde panelvan araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta olan siparişleriniz arabalı kurye ile taşınabilir.

Yaya Kurye

yaya kuryeYaya kurye servisi, Şehir içinde bölgesel veya dağınık çoklu gönderilerinizin yaya kurye servisi tarafından alıcılara ulaştırılma şeklidir. Kurye servisi talep edildikten sonra size en yakın motorlu kurye servisi veya arabalı kurye servisi en kısa sürede toplu gönderilerinizi adresinizden teslim alır. Kurye tarafından ofisimize getirilen gönderileriniz dağıtım listesi ve güzergahları oluşturulduktan sonra kurye servisi tarafından verilen süre içerisinde dağıtımı tamamlanır. Bu kurye servisi, moto kurye, arabalı kurye ve kargo hizmetlerine göre daha ekonomiktir. Gönderilerinizin fiyatı, gönderilerinizin dağıtılacağı alanın büyüklüğü, gönderi sayısı ve zamana göre Motorlu Kurye tarafından belirlenir.

Dağıtım Hizmetleri

topludağıtımMotorlu Kurye, banka kredi kartları, hesap ekstreleri, broşür, katalog, promosyon dağıtımları, toplantı veya kutlama davetiyeleri, dergi veya süreli ve sürekli yayınların dağıtımı gibi kurye servisi sunmaktadır. İsteğe göre imzalı, imzasız, raporlu, raporsuz, alan dağıtımı gibi ek kurye servisi de sunulmaktadır. Motorlu Kurye’yi arayarak fiyat ve dağıtım süresi konusunda gerekli bilgiyi alabilirsiniz. İmzalı dağıtımlar gönderi üzerinde belirtilen alıcıya doğruca elden imza karşılığı yapılan kurye servisi şeklidir. İmzalı dağıtımlarda hata oranı sıfırdır. Alıcısı bulunamayan gönderiler için kurye tarafından haber formu bırakılarak geri dönüşümler sağlanır. Sonrasında yine kurye tarafından ikinci bir ziyaret yapılarak gönderi teslim edilir. Tüm gönderiler barkod sistemiyle bilgisayara aktarılır. Tüm teslim detayları internet üzerinden veya yazılı doküman veya CD/DVD şeklinde verilir. İmzalı dağıtımlarda şikayetleri hızla izleme ve inceleme olanağımız vardır.

Klasik kurye veya kargo hizmetlerine bağlantılı olarak verilen bir hizmet olan toplu gönderi hizmetleri, uygulama şekli açısından farklılıklara sahiptir. Öncelikle temel amacı tekil malzemelerin transferi ve ulaştırması olmayan bu hizmette temel hedef, aynı nitelikte veya tamamen birbirinin kopyası olan çok sayıda ürünün belirlenen hedef bölge, kitle ya da direkt olarak kişilere ulaştırılmasını sağlayacak dağıtımı yapmaktır. Kısacası tek kalemde çok sayıda malzemenin dağıtımı da diyebiliriz. Bu sayede farklı işlemler ile uğraşmadan daha basit ve hızlı bir şekilde ticari, özel veya resmi bir amaçla hazırladığınız baskı malzemesinden faturaya kadar olan bir çok farklı metanın sağlıklı ve garantili bir şekilde belirlenen noktaya ulaşması sağlanır.

Temel kullanım alanları olarak süreli-süresiz yayınlar, reklam ve tanıtım basılı malzemeleri, resmi bildirimler ve daha birçok ürünün olabileceği toplu dağıtım hizmetinde büyük markaların ürünlerinin mağazalara dağıtımı da aynı iş gibi görünmekte ancak tam olarak bu kavramın karşılığını vermemektedir. Burada T-standart hizmetiyle firmamız ek hizmetler dahil gönderilerinizi standart gönderi olarak çıkartıyor.

kuryeservisi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s